top of page
život_DO_FIRMY_ii.png
O nás

Život do firmy

Náš témata

 Témata

Péče o lidi 
a firemní kultura
Employer Branding 
a péče o značku

"Jóga pro mě znamená vše, co potřebujeme k životu. Slunce, vodu, vzduch, pohyb a lásku. Hledání, zkoumání a přijímání svého vnitřního středu vždy takového jaký je. Užívejme si radost ze života tady a teď. Naše životní cesty jsou různorodé, avšak jóga nás vede k sobě samým. Ráda vás doprovodím.  "

"Jóga je pro mě cestou nikdy nekončícího sebepoznání. Vystudovala jsem hatha jógu, kterou jsem doplnila studiem Jin jógy. Své lekce obohacuji o jógu proti stresu, kterou předávám i zaměstnancům ve firmách. Miluji procházky přírodou a čtení knih o seberozvoji a zdravém životním stylu."

WORK-LIFE BALANCE TOOL-BOX

Slaďovací politika jako manažerský nástroj a klíčová konkurenční výhoda

EMPLOYER BRANDING CALLING 

 tvorba a péče o značku zaměstnavatele, dobrá adresa zaměstnavatele, na čem staví, hodnoty, vize, pilíře komunikace

DĚTI JAKO PŘIROZENÁ SOUČÁST FIRMY

péče o děti ve firemním prostředí, nastavení, firemní vs. outsourcing

DIVERZITA, PESTROST, STABILITA

základní kámen fungující společnosti, prostor pro rozvoj talentů a inovačního potenciálu, koho se týká, charta diverzit

LABYRINT FLEXIBILITY

jak na flexibilní zaměstnávání, práce se strachy, bariérami a  předsudky, matice pozic, typy flexi práce, změna postoj

NENÍ BENEFIT JAKO BENEFIT 

životní etapy a co od zaměstnavatele lidé vlastně potřebují, plošné benefity vs. benefity na míru, motivační vs. stabilizační, spokojenost vs.angažovanost

POSKLÁDEJTE SI JAK NA MATEŘSKOU A RODIČOVSKOU

proces, komunikace a spolupráce krok za krokem, role zaměstnance, vedoucího a patrona, vedení k osobní zodpovědnosti, stejný člověk nové kompetence, průvodce

GENERACE A TRH PRÁCE 

jak vypadá a jaká bude struktura trhu práce, čím se liší jednotlivé generace a čím se vyznačují, jaká mají očekávání, proč komunikace vázne

Kreativní workshopy

Work-Life Balanace
a Diverzita

"Jóga je pro mě prostředkem pro odstranění stresu, udržení fyzické kondice a zachování pozitivní životní energie, kterou s nadšením sobě vlastním předávám dál. Své lekce vedu v duchu jemné jógy pro uvolnění těla i mysli. Zapojuji jak dechová cvičení, tak různé formy relaxace doplněné aromaterapií."

Přinášíme život do firem. 

Worshopy
Kurzy

Tvorba strategií a návrh projektů 

Individuální konzultace

Jak pracujeme

Zabýváme se navrhováním a implementací HR projektů v oblasti work-life-balance, diverzity a firemní kultury v praxi z jiného úhlu, bez směrnic a svazování, se životem, hravě, tvořivě, prostě s jiným přístupem. Konfrontujeme zažité stereotypy a pomocí malých kroků použitých v širším kontextu přispívat ke změnám ve společnosti. K tomu využíváme zkušenosti z projektového a strategického řízení.  

 

Řídíme se principem CASA DE SOL – v domě má být slunce – a tak přenášíme energii do domu, do firmy, do sebe sama, třeba jen malou změnou myšlení. Striktní oddělování pracovního a osobního života jsou pro nás přežitkem. 

Pomáháme vytvářet inspirativní a přející prostředí, podmínky a prostor pro všechny a ve všech životních situacích.

Lidé a práce

V průměru strávíme 22% našeho času v práci. Problémy a radosti si nosíme z domova do práce a z práce domů. Oba světy se prolínají a nejdou jen tak oddělit. Život je totiž jen jeden.  Každý člověk prochází různými fázemi svého života a specifickými potřebami s danou fází spojenými. Student, nováček, odhodlaný třicátník,  rodič, zkušený pracovník, člověk pečující o někoho nemocného, sportovec, skoro vyhořelý pracovník, pracující důchodce, cestovatel.  

Respektujeme různé styly a etapy života. Vytváříme podmínky a příležitosti pro spolupráci, aby se potenciál každého člověka mohl dále rozvíjet a aby ten kdo chce pracovat, pracovat mohl. V České republice se neuveřitelně plýtvá potenciálem lidí. Nebojte se nabídnout lidem, to co chtějí. Hledejte řešení pro daného člověka a situaci. Pro danou pozici, tým, firmu.  Možnost svobodné volby ocení každý.

Pracujeme se dvěma faktory. Dočasnost. Nejistota. To co platí teď, může být za rok úplně jinak. Systém nástrojů musí být flexibilní a živelný. Jednotlivé nástroje bez kontextu nemají smysl, naopak se doplňují a vytváří synergický efekt. Klíčem pro funkčnost systému je otevřená komunikace založená na vzájemné důvěře.  

Firmě se politika zaměřená na lidi vyplatí. Vrátí se vyšší produktivitou,  loajalitou, spokojeností lidí, lepší firemní kulturou a vztahy, nižšími náklady na získávání a zaškolování nových lidí, nižším presentismem, absentismem. Výsledkem je dobré jméno firmy, lepší konkurenceschopnost a vyšší zisk.   

Kontakt

Kontakty

Život do firmy 
 

Studio Na Pahorku

Svatojiřská 596/32, 412 01 Litoměřice

email: zivotdofrimy@gmail.com

Petra Sýkorová | tel: 725 099 916 

Zuzana Rambousková | tel: 739 030 628 

Napište nám

Krása. Zpráva byla odeslána. Brzy se ozveme.

BUĎTE S NÁMI V KONTAKTU

 Máte dotaz nebo jiné přání?

Máte zajímavé téma na workshop?

Chcete u nás něco podniknout? 

725-099-916

  • White Facebook Icon

sledujte nás na facebooku

bottom of page