top of page
Vyhledat
  • Obrázek autorastudio Na Pahorku

Přijďte si zalétat 13.-14.10.2018

Aktualizováno: 23. 9. 2018

Jóga ve dvou - akrobacie pro každého

sobota pro veřejnost, v neděli lektorský speciál

Jóga ve dvou - akrobacie pro každého

Zveme vás na víkend s workshopy JÓGA VE DVOU (prihlašovat se mohou i jednotlivci!) s lektorkou Mirkou Papajikovou | Rozvoj tancem | www.rozvojtancem.cz. Přihlašujte se zde: https://goo.gl/forms/ZzTj0MD55IOMEF763

Přijďte si užít akrobacii pro každého. Párová/skupinová akrobacie využívá prvků taneční a jógové techniky v zábavné a trochu silovější formě. Zapojit se může kdokoli se zájmem o párovou jógu. Naučíte se základní prvky (letadlo, lístek apod.) i pokud jste úplní začátečníci. Pokročilejším mohu pomoci vypilovat jejich techniku tak, aby se mohli posouvat do složitějších pozic a užít si ještě více adrenalinu a zábavy.

KDY: 13.-14.10.2018 SOBOTA pro rodiče s dětmi a pro páry všemožného charakteru: 9-12:00 Rodiče s dětmi | 550 Kč (v ceně jedno dítě) 14-17:30 Dospělí | 600 Kč 19-21:00 Večerní jamování | 200 Kč

NEDĚLE lektorský speciál pro zájemce co chtějí předávat dál: 10-12:30 Rodiče s dětmi | 500 Kč 13:30-17 Dospělí | 700 Kč

Cena za celý víkend: 2250 Kč

KDE: Studio Na Pahorku Svatojiřská 32, Litoměřice KAPACITA: 12 účastníků/ic

Přijít můžete kdykoli. Sestavte si program podle sebe. Můžete se účastnit všeho nebo jednotlivých bloků a jejich kombinací.

Budeme mimo jiné pracovat s těmito prvky: -posílení a příprava těla pro kontaktní a akrobatické prvky - zvířátka (pokud ještě nevíte o co se jedná, tak Vás můžu ujistit, že si tyto komplexní techniky v hravé formě zamilujete ;-) -práce s váhou a rovnováhou - akrobalance (malá prověrka vnitřního stabilizačního systému, kde se naučíme tipy pro podporu správného držení těla) -koordinace těla v prostoru -integrace těla (naučíme se tělo propojit skrze centrum, což nám pomůže posouvat naše akro dovednosti do vyššího levelu) - taneční akrobacie (pár rotací a švihů pro rozproudění energie) - efektní zvedačky a přemísťování partnera v prostoru, aneb Jak se rozhodně zvyditelnit na tanečním parketu ;-)

Konkrétní náplň kurzu se bude odvíjet od účastníků, kteří se sejdou (podle úrovně zkušeností, dispozic, množství energie apod.)

Létání je nečekaně skvělý zážitek...je to výzva (neustálé překonávání sebe sama) a hlavně zábava.

I když se podle názvu nebo popisu může zdát, že se hodně věcí podniká ve dvojicích, tak se nemusíte bát přijít samostatně. Naopak! Za prvé - je to skvělá příležitost pro seznámení :-) a za druhé stejně většinou pracujeme ve skupinkách 3-5 lidí podle náročnosti prvků. Při lichém počtu účastníků ráda pro párové aktivity "propůjčím" i svoji maličkost. :-)

Mirka & studio Na Pahorku

22 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page